استودیو طراحی تکین در طی بیش از 16 سال فعالیت مستمربا صد ها برند همکاری داشته وبنای کار خود رابر رضایتمندی مشتریان، خلاقیت در راه کارهای پیشنهادی و دقت در اجرا نهاده است.تکین به مشتریان خود کمک می کند تا با تحقیق، مطالعه و مشاوره به برنامه جامع تبلیغاتی خود برسند و تا پایان راه  همچون شریکی مطمئن همراهشان خواهد بود.
برای مشاهده ی فعالیت های انجام شده با ما در تماس باشید.

مزیت همکاری با ما
مسئولیت پذیری ما در ارائه خدمات مزیت همکاری با تیم ما می باشد، و این مسئولیت پذیری باعث شده است که در اجرای خواسته های مشتریان مشاوره های لازم را ارائه کنیم .

خلاقیت
خلاقیت لازمه ی تیم طراحی هر مجموعه ی تبلیغاتی می باشد و تمام تلاش مجموعه ما بر این است که بتوانیم برای مشتریان خود یک شریک خلاق باشیم و بوسیله ی خلاقیت همیشه یکی از گزینه های مشتریان باشیم.

تجریه
ما برای ارائه خدمات در بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود، از تجربه ی ۱۲ ساله در این راه استفاده می کنیم و در طول سالهای گذشته مشتریان زیادی داریم که قدمت همکاری ایشان با ما به بیش از ۹ سال رسیده است و این نشان افتخار ما می باشد.

تولید کننده
وظیفه ی تیم تولید ما ساختن ایده هایی است که در ذهن مشتریان وجود دارد و از امکان یا عدم امکان آن خبر ندارند. لطفا برای مشاهد ی تولید های فاخری که برای مشتریان خود داشته ایم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی(ویژگی بنیادین)
یک گام جلوتر با طراحی که می تواند با ناخوادآگاه مشتری ها ارتباط برقرار کند و از ویژگی های بارز در کار ماخلق طراحی های کاربردی برای مشتریان است.